Дерлюк Олег

Дерлюк Олег

Спеціаліст з продажу квартир
Агенція нерухомості "D-22"
Київ

Дерлюк Олег

Спеціаліст з продажу квартир
Агенція нерухомості "D-22"
Київ
Верифікований профіль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Gold partner
6
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
38938
Останній візит на сайт
сьогодні
Директор агенції нерухомості «D-22», вул. Шота Руставелі, 27 офіс 14, м.Київ

Купівля-продаж нерухомості, здача нерухомості в оренду.
Консультації, юридичний супровід та нотаріальне оформлення договорів купівлі-продажу.

Оренда комерційної нерухомості (3)

  • Агенція нерухомості  "D-22"
    650 $/міс
    13 $/м²

    Шота Руставелі вул., 24

    багатофункціональне приміщення
    50 м²
    1917 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу в Центрі Києва, вул. Шота Руставелі,24, метро Палац Спорту / Площа Українських Героїв. Приміщення розташоване на 2 поверсі (над ПриватБанком). Загальна площа 50 кв.м, три кабінети, кухня, сан.вузол, балкон. Мінімальна комплектація меблів дозволяє оформити робочу зону на Ваш смак. Ідеальне місцерозташування, прохідна локація в центрі міста. Вартість оренди: 650$ / місяць + гарантійний платіж + 50% комісія агенції нерухомості.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості  "D-22"
    25 000 грн/міс
    313 грн/м²

    50-та Садова вул., 51-А

    багатофункціональне приміщення
    80 м²
    сьогодні
    Здається в оренду приміщення на Осокорках за адресою: вул. Садова,51-А. Приміщення площею 80 кв. метрів, яке можна використовувати під складське приміщення, швейне виробництво (при необхідності можна використовувати машинки для швейного виробництва, які входять до вартості оренди). В приміщенні є сан.вузол, кухня, автономна електроенергія (безперебійне живлення навіть під час відключень світла). До метро - 10 хвилин Вартість оренди: 25 000 грн. + комунальні Оплата: перший місяць + гарантійний платіж + 50% комісія агенції нерухомості
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості  "D-22"
    2 500 $/міс
    14 $/м²

    Басейна вул., 2

    багатофункціональне приміщення
    178 м²
    сьогодні
    Здам приміщення у самому центрі Києва – ТРЦ "Арена - Сіті". Статусна локація, діловий центр столиці – найкраще розташування для Вашого бізнесу. Адреса: Печерський район, вул. Басейна 2/Велика Васильківська 1-3/2. Поряд Бессарабська площа, вул. Хрещатик, бульвар Тараса Шевченка, вул. П. Скоропадського, вул. Шота Руставелі, Еспланадна та ін. Відмінна інфраструктура - у кроковій доступності торгові та бізнес - центри Мандарин-Плаза, Gulliver, Метроград, магазини, безліч ресторанів, банківські та поштові відділення, фітнес клуби та інше. Загальна площа: 178 м2. Висота стелі: 3-4 м. 2/5 поверх. Нежитловий фонд. Шість (6) окремих кабінетів, два сан.вузла. Оренда довготривала. Ціна: 2500$ + комуна...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження