Дерлюк Олег

Дерлюк Олег

Специалист по продаже квартир
Агенція нерухомості "D-22"
Киев

Дерлюк Олег

Специалист по продаже квартир
Агенція нерухомості "D-22"
Киев
Верифицированный профиль
PRO аккаунт
Професійний акаунт
Gold partner
6
Лет опыта
4
Верифицированные рекомендации
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
16
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
37946
Последний визит на сайт
сегодня
Директор агенції нерухомості «D-22», вул. Шота Руставелі, 27 офіс 14, м.Київ

Купівля-продаж нерухомості, здача нерухомості в оренду.
Консультації, юридичний супровід та нотаріальне оформлення договорів купівлі-продажу.

Продажа квартир (5)

  • Агенція нерухомості  "D-22"
    99 000 $
    1 021 $/м²

    Братства Тарасовцев ул. (Декабристів), 12/37

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Харьковская Харьковский массив
    3 комнаты
    97 / 53 / 10 м²
    этаж 7 из 25
    сегодня
    Простора та тепла 3-кімнатна квартира на 7-му поверсі 25-поверхового будинку біля метро Харківська. Будинок 2003 року побудови. Загальна площа квартири – 97 кв.м. Вікна на схід у тихий двір, сонячно до обіду. Роздільні кімнати, санвузол і ванна, велика утеплена лоджія з виходом з кімнати та кухні. Просторий коридор із вбудованими шафами. При необхідності - можлива доукомплектація квартири додатковими меблями (ліжко, диван, шафа, стільці). Є індивідуальна комірка на поверсі для зберіганння речей. Будинок із 4 ліфтами, підземним паркінгом, цілодобовим консьєржем та виходом у двір і на вул. Ревуцького. У пішій доступності метро Харківська – 5 хв. пішки; громадський транспорт, ТЦ, супермаркети,...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Агенція нерухомості  "D-22"
    180 000 $
    1 698 $/м²

    Ревуцкого ул., 9

    3 комнаты
    106 / 65 / 25 м²
    этаж 13 из 34
    2014 год постройки
    сегодня
    Продаж 3-кімнатної квартири на Харківському масиві, вул. Ревуцького,9, метро Харківська, Позняки. Квартира ідеально підійде для великої родини. Загальна площа 106 кв.м., розташована 13 поверсі / 34 поверхового будинку. Житловий комплекс 2014 року побудови. Теплий, цегляний будинок; один із кращих на районі. ОСББ. Планування: три окремі кімнати, велика кухня-вітальня, два сан. вузли, балкон. Квартира укомплектована меблями та технікою, повністю готова до проживання. Чудова локація: транспорт до метро в різні напрямки (Харківська, Позняки, Дарниця, Чернігівська, Лісова, Лівобережка). Поруч супермаркети, магазини, озеро, зона для відпочинку та барбікю. Вартість квартири: 180 000$ Код: 3125890
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Агенція нерухомості  "D-22"
    90 000 $
    1 233 $/м²

    Индустриальный пер., (Будинок 2)

    2 комнаты
    73 / 25 / 26 м²
    этаж 9 из 18
    2026 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-кімнатної квартири пров.Індустріальний,2 Солом`янка ЖК Генезис. Будинок зданий в експлуатацію (перша секція в 2026 році). Друга та третя секція введення травень/червень 2026 року. Квартира розташована на 9 поверсі. Загальна площа 73 кв.м. Дві окремі спальні + велика кухня-вітальня, два сан.вузла, засклений балкон. Квартира двостороння. Розвинена інфрастуктура: поруч все необхідне для проживання. До метро Шулявська - 10 хвилин. Продаж по перепоступці (витрати на Покупця). Вартість продажу: 90 000$ Код: 2844760
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Агенція нерухомості  "D-22"
    35 000 $
    946 $/м²

    Клеманская ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Королек ЖК Урловский-2
    1 комната
    37 / 15 / 12 м²
    этаж 23 из 26
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартири в новому будинку ЖК Урлівський-2 вул. Клеманська,7 Позняки Квартира розташована на 23 поверсі 26 поверхового будинку. Загальна площа 37 кв.м. (з врахуванням коефіцієнту заскленого балкону). Будинок монолітно-каркасний (якісна та надійна конструкція). Планова здача завершення будівництва та введення будинку в експлуатацію в 2026-2027 році. Хороша інвестиція за вигідною ціною. Продаж по перепоступці в офісі забудовника КиївМіськБуд. Витрати по переоформленню сплачує Покупець. Вартість квартири - 35 000$ Код: 32067
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Агенція нерухомості  "D-22"
    76 000 $
    1 382 $/м²

    Петра Григоренко просп., 36

    єВідновлення Позняки Осокорки
    2 комнаты
    55 / 30 / 9 м²
    этаж 14 из 16
    1996 год постройки
    сегодня
    Продаж 2-кімнатної квартири: проспект Петра Григоренка,36, метро Позняки. Загальна площа квартири 55 м² Світла, тепла та доглянута, з продуманим плануванням: дві окремі кімнати, простора кухня, роздільний санвузол, великий коридор. Квартира доглянута, з ремонтом; повністю готова до проживання: Балкон засклений. Квартира розташована на 14 поверсі, будинок серії АППС. В будинку ОСББ, охайний та доглянутий під`їзд з домофоном. Локація: Район Позняки - один із найзручніших районів для життя. Метро Позняки - три хвилини пішки. Все необхідне поруч: супермаркети, ТРЦ, школи, дитячі садки, аптеки, кав`ярні, ресторани. Неподалік декілька озер, місця для прогулянок та відпочинку. Розглядаємо про...
    PRO аккаунт
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.